Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

• Gość; 3 miesiące temu

Arka gdynia kurwa świnia

Jestem z redy jestem lechistą

• Gość; 5 miesięcy temu

Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

• Gość; 8 miesięcy temu

BKS

• Gość; 1 rok temu

Nananana lechia!!!!

http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Zagra dziś peszko ?

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 655
  • Użytkowników: 194
  • Ostatni użytkownik: lukenlow
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 414 (0)

Napisane 19.11.2017; 01:48 | 0 komentarzy
Mecz zaczął się dla nas fatalnie, bo sami strzeliliśmy sobie bramkę. Po jej stracie w naszych poczynaniach było widać niepewność i załamanie. Mieliśmy dużo strat, po których Lechia miała kontry i w taki sposób strzeliła druga bramkę. Trzeci gol to stały fragment gry. W tej pierwszej połowie byliśmy jak bokser, który dostał mocny cios i nie mógł się potem po nim otrząsnąć – stwierdził Jerzy Brzęczek. – To dla nas kolejne doświadczenie i teraz czeka nas dalsza walka o każdy punkt. Wierzę jednak w swój zespół – zakończył trener Wisły Płock.

Adam Owen ''Jestem zadowolony''

Napisane 19.11.2017; 01:45 | 0 komentarzy
- Mam wiele powodów do zadowolenia. Wynik, postawa zespołu, doping naszych kibiców – z tego odczuwam satysfakcję. Cieszę się, że zaliczyliśmy udany powrót na nasz stadion po meczu z Koroną, w którym doznaliśmy dotkliwej porażki – mówił Adam Owen. – Druga wygrana z rzędu daje nam dużą pewność siebie. Widać, że Milos Krasić daje zespołowi dużą jakość. Odbudowaliśmy go fizycznie i drugi mecz z rzędu rozegrał 90 minut na dużej intensywności. Jednak nie tylko on zasługuje na pochwały, bo cały zespół zagrał świetnie. Na boisku tworzyliśmy jedność i każdy z zawodników wspierał resztę kolegów – dodał szkoleniowiec gdańskiego zespołu..

Pewne zwycięstwo Lechii

Napisane 19.11.2017; 01:12 | 0 komentarzy
Piłkarze Lechii Gdańsk udanie zaczęli rundę rewanżową pewnie pokonując u siebie zespół Wisły Płock 3:0. Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli Milos Krasić w 17 minucie meczu,oraz Marco Paixao w 3 i 45 minucie.Podopieczni Adama Owena z dorobkiem 20 punktów awansowali w tabeli na ósmą pozycję.

Jutro spotkanie kibiców z zarządem

Napisane 15.11.2017; 19:10 | 7 komentarzy
Lwy Północy zapraszają na spotkanie z zarządem klubu, radą drużyny i trenerem Lechii, które odbędzie się 16.11. (czwartek) o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Stadionu Energa Gdańsk, ul.Pokoleń Lechii Gdańsk 1. Na wniosek Stowarzyszenia kibice będą mogli spotkać się z władzami klubu, zawodnikami oraz trenerem i osobiście zadać im nurtujące nas pytania. Zapraszamy wszystkich chętnych kibiców Lechii do przybycia na spotkanie.

Gerson wraca zimą do Lechii

Napisane 14.11.2017; 23:07 | 1 komentarzy
Dzisiaj o godzinie 11 odbyło się spotkanie Piotra Nowaka z przedstawicielami prasy. Do Lechii już zimą ma wrócić Gerson.Obrońca został przed startem sezonu wypożyczony do koreańskiego klubu Gangwon FC.Koreańczycy nie zdecydowali się na wykup zawodnika,i ten wraca do Gdańska gdzie będzie trenował z zespołem. O jego przydatności ma zadecydować trener Lechii Adam Owen. Jednocześnie Nowak zdecydowanie zaprzeczył jakoby istniał temat transferu Marco Paixao do klubu MLS.

Polska przegrała z Meksykiem,minuty Wolskiego

Napisane 14.11.2017; 09:56 | 0 komentarzy
Reprezentacja Polski przegrała w Gdańsku z Meksykiem 0:1.Dla podopiecznych Adama Nawałki był to ostatni sprawdzian w 2017 roku. Zawodnik Lechii Gdańsk,Rafał Wolski na murawie pojawił się na ostatnie pół godziny spotkania.Wniósł on nieco ożywienia do gry Biało-Czerwonych w ataku,jednak próby trafenia do bramki rywali nie przyniosły rezultatu. Mecz z reprezentacją Meksyku, podobnie jak piątkowy z Urugwajem, sztab szkoleniowy reprezentacji Polski potraktował jako okazję do sprawdzenia i przetestowania nowych schematów taktycznych, a także zweryfikowania przydatności do drużyny narodowej piłkarzy, którzy walczą o znalezienie się w kadrze na przyszłoroczny mundial.

Lechia gromi w sparingu Bałtyk Gdynia

Napisane 11.11.2017; 14:23 | 0 komentarzy
Korzystając z przerwy na reprezentacje,Lechia zagrała na Traugutta sparing z Bałtykiem Gdynia.Biało-Zieloni wygrali z gdynianami 5:0.Spotkanie rozegrano w systemie 3x po 30 minut.Bramki zdobywali Romario Balde w 11 minucie meczu,Marco Paixao w 17 minucie oraz Flavio Paixao w 24 minucie.Prowadzenie Lechii podwyższył w trzeciej tercji Grzegorz Kuświk trafiając do bramki Bałtyku dwukrotnie.

Polska na remis z Urugwajem

Napisane 11.11.2017; 00:30 | 0 komentarzy
Reprezentacja Polski zremisowała bezbramkowo z Urugwajem w meczu towarzyskim na PGE Narodowym.Rafał Wolski cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Kolejny mecz Biało-Czerwoni rozegrają w poniedziałek o 20:45 na Stadionie Energa Gdańsk.Ich rywalem będzie reprezentacja Meksyku.

Jutro Lechia zagra z Bałtykiem Gdynia

Napisane 10.11.2017; 21:08 | 0 komentarzy
W sobotę 11 listopada piłkarze Lechii Gdańsk rozegrają spotkanie sparingowe z Bałtykiem Gdynia. Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Traugutta o godz. 11. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Dla kibiców udostępnione zostanie 825 miejsc na Trybunie Krytej w sektorach S2 i C2. Wejście na stadion odbędzie się ciągiem komunikacyjnym od strony cerkwi.

O tym jak piłkarze Arki sami pozbawili się możliwości sprawdzenia VAR-u przy ewentualnym rzucie karnym

Napisane 05.11.2017; 21:52 | 2 komentarzy
Minęły już dwa dni od Derbów Trójmiasta,a nadal wzbudzają niemałe emocje.Dzisiaj na jednym z portali sportowym pojawił się wywiad z sędzią Szymonem Marciniakiem,który obsługiwał system VAR.System ten ponoć nie zadziałał przy starciu Joao Nunesa z Patrykiem Kunem.Jeden z gdańskich dziennikarzy twierdził,że Marciniak miał powiedzieć iż krzyczał do głównego sędziego Daniela Stefańskiego,że jest karny dla Arki a ten mówiąc potocznie zwyczajnie go olał.

Leszek Ojrzyński " Lechia przewyższała nas pod względem piłkarskim"

Napisane 04.11.2017; 08:15 | 2 komentarzy
Ten wieczór nie był dla nas dobry. Graliśmy zbyt nerwowo, to była taka „rąbanka”, w której zbyt szybko pozbywaliśmy się piłki. Lechia miała natomiast w swoich szeregach takich graczy jak Rafał Wolski, Milos Krasić, Simeon Sławczew czy bracia Paixao i przewyższała nas pod względem piłkarskim. My z kolei nie robiliśmy tego, co powinniśmy zrobić – stwierdził trener Ojrzyński. – Współczuję swoim chłopakom, bo porażka w derbach w 95. minucie jest bardzo bolesna. Dobrze, że mamy teraz przerwę na kadrę, w której będziemy mogli się pozbierać i przemyśleć pewne rzeczy . - rozsądnie podsumował mecz trener Arki Gdynia Leszek Ojrzyński.

Adam Owen "Drużyna spisała się na medal"

Napisane 04.11.2017; 08:12 | 0 komentarzy
Odbudowaliśmy się po poprzednim meczu, przede wszystkim pod względem mentalnym. Poza tym popracowaliśmy nad podstawami. Zbieraliśmy drugie piłki, byliśmy w kontakcie z rywalem i zachowaliśmy czujność w obronie, przez co Dusan Kuciak nie miał za dużo roboty. Dlatego jestem zadowolony z gry mojego zespołu w spotkaniu derbowym i również z wyniku. Choć mogliśmy wygrać wyżej, bo w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie dogodne sytuacje do tego, by strzelić więcej bramek. Uważam, że drużyna spisała się na medal. Nie chcę wyróżniać indywidualnie moich zawodników, bo wszyscy zagrali bardzo dobrze. Pomagaliśmy sobie wzajemnie na boisku. Na pewno cieszę się z postawy Rafała Wolskiego, który pokazał bardzo dużą piłkarską jakość. Natomiast powrót Milosa Krasicia do składu to efekt jego bardzo dobrej pracy na treningach. Cieszę się, że pokazał to na boisku również w meczu. - powiedział po meczu trener Lechii Gdańsk Adam Owen

3 punkty w ostatniej akcji

Napisane 04.11.2017; 08:07 | 0 komentarzy
Chyba nikt by nie napisał lepszego scenariusza do wczorajszego meczu niż ten, który napisało samo życie. Aż 6 minut dołożył arbiter pan Daniel Stefański z Bydgoszczy i w ostatniej akcji meczu doskonale dośrodkował w końcu grający dobry mecz Milos Krasić , a idealnie wyskoczył Flavio Paixao pakując piłkę do bramki rywali . Na trybunach konsternacja, niedowierzanie, szok, rozczarowanie i znowu uczucie porażki wśród kibiców Arki Gdynia. Piłkarze Lechii Gdańsk wreszcie walczyli, grali do końca. Zagrali tak jakbyśmy od nich oczekiwali. Wygrali. Lechia prowadziła mecz , była piłkarsko dużo lepsza, a gospodarze skoncentrowali się do tego, aby tylko przeszkadzać, wykopywać piłkę i robić zamieszanie i za to w ostatnich sekundach meczu zostali skarceni. Wcześniej Lechia zdobyła bramkę po uderzeniu głową drugiego z braci Paixa - Marco, ale dzięki systemowi VAR gol nie został uznany i była to prawidłowa decyzja aczkolwiek sam Marco jak i Grzegorz Wojtkowiak byli na minimalnej pozycji spalonej. Mecz na dobrym poziomie rozegrał w końcu Simeon Slavczev i Daniel Łukasik, a w szykach obronnych należy wyróżnić walczącego i nie robiącego wczoraj błędów Błażeja Augustyna, który po jednym z rzutów rożnych mógł i powinien skierować piłkę do bramki Pavelsa Steinborsa. W pierwszej części gry po indywidualnej akcji Pawła Stolarskiego bliski zdobycia bramki był także Milos Krasić po uderzeniu z tzw. klepki. Derby dla Lechii, ale od piłkarzy oczekujemy dalej takiego zaangażowania i punktowania seryjnie w kolejnych meczach ligowych.

Mamy to!!!!!!!!!TRÓJMIASTO JEST NASZE!!!JAK ZWYKLE

Napisane 03.11.2017; 22:37 | 3 komentarzy
BRAWO!!!!DZIĘKI ZA GRĘ DO KOŃCA!!!!!!!!!!!!! 90 minuta Milos Krasic do Flavio Paixao i mamy bramkę!!!!!!!Lechia rządzi, Lechia dzieli, a bieda zza miedzy znowu obeszła się smakiem. TRÓJMIASTO JEST NASZE, TRÓJMIASTO DO NAS NALEŻY NIKOMU NIE DAMY, NIE DAMY NIKOMU TRÓJMIASTO DO NAS NALEŻY. DERBY NASZE, TRÓJMIASTO NASZE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co dalej?

Napisane 01.11.2017; 11:56 | 11 komentarzy
Już 2 dni minęły od blamażu jaki zafundował nam pan Adam Mandziara. Tak pan Adama Mandziara abstrahując od tego co dzieje się tu od kilku lat kiedy nowi decydenci przejęli większościowy pakiet akcji w Lechii ( czyli parking dla piłkarzy i zabawa na zasadzie kup, sprzedaj zarób). To ten człowiek rozdaje karty w Klubie i to On jest odpowiedzialny za to co teraz widzimy czyli ogromne zadłużenie, zero tożsamości, zero przepływu informacji, coraz większa degrengolada , brak wychowanków, słabe wyniki akademii, najmniejsza frekwencja widzów na nowym obiekcie ("pobita" w meczu z Kielcami", najwyższa porażka w Gdańsku od meczu z łódzkim Widzewem kiedy to 20 kwietnia 1996 roku przegraliśmy z uczestnikiem fazy grupowej LM 1-7, ale był to Klub naszpikowany gwiazdami: król strzelców Marek Koniarek, najlepsza "dycha" w lidze Rysiu Czerwiec czy kadrowicze Marek Citko, Tomasz Łapiński , a w bramce Andrzej Woźniak. Dzisiaj opierdoliła nas na naszym obiekcie budowane "na biegu" Korona Kielce prowadzona przez trenera z 4 ligi niemieckiej z tym, ze w Kielcach biegają, walczą, chcą grać w piłkę, a u nas stoją i myślą na o kurwa wydać pieniądze, które dostaną przy okazji kolejnej wypłaty. Ogrom emerytów inkasujących ogrom pieniędzy i zadłużających Klub plus ameby piłkarskie oraz trzeci garnitur rezerw Benfiki Lizbona , a na ławce trenerskiej facet od przygotowania fizycznego, który zastąpił gościa , który wszystko w Gdańsku przegrał ( poza derbami, ale pewnie i tego by doświadczył zostając na swoim stanowisku) i ten pan, który nie raz oszukał kibiców i poniekąd godził się na to co dzieje się w kadrze klubu ostał ....Dyrektorem Sportowym aż strach myśleć co to towarzystwo wzajemnej adoracji jest nam w stanie jeszcze zafundować.