Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Cracovia
  • 23.04.2018; 18:00
  • Ekstraklasa (32)
Sonda
Czy Piotr Stokowiec utrzyma Lechie w Ekstraklasie ?
Tak
nie
spadnie,ale szybko wróci
ciężko określić
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w marcu
  • Zawodnik
    Grzegorz Wojtkowiak
    5 głosów (27,78%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w kwietniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Arką Gdynia
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Następne mecze
Mecz Data
Lechia Gdańsk vs. Cracovia 23.04.2018; 18:00
Arka Gdynia vs. Piast Gliwice 27.04.2018; 18:00
Legia Warszawa vs. Korona Kielce 27.04.2018; 20:30
Wisła Płock vs. Zagłębie Lubin 28.04.2018; 15:30
Pogoń Szczecin vs. Sandecja Nowy Sącz 28.04.2018; 18:00
Lech Poznań vs. Górnik Zabrze 28.04.2018; 20:30
Cracovia vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 29.04.2018; 15:30
Jagiellonia Białystok vs. Wisła Kraków 29.04.2018; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk 30.04.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lech Poznań 32 58
2. Jagiellonia Białystok 32 57
3. Legia Warszawa 32 57
4. Wisła Płock 32 53
5. Górnik Zabrze 32 50
6. Korona Kielce 32 48
7. Zagłębie Lubin 32 46
8. Wisła Kraków 32 45
9. Cracovia 31 42
10. Arka Gdynia 32 40
11. Śląsk Wrocław 32 37
12. Pogoń Szczecin 32 35
13. Lechia Gdańsk 31 33
14. Piast Gliwice 32 31
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 32 29
16. Sandecja Nowy Sącz 32 28
Urodziny
  • Zawodnik
    Daniel Łukasik
    28.04.1991
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Oliver Zelenika
    14.05.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    zerwane więzadło krzyżowe
    30.06.2018
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 2 miesiące temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 2 miesiące temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 6 miesięcy temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 719
  • Użytkowników: 207
  • Ostatni użytkownik: king001
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 285 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Były kapitan Lechii broni powołania Sławomira Peszki

Napisane 18.03.2018; 00:14 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Powołanie przez Adama Nawałkę - Sławomira Peszki wywołało lawinę krytyki. Selekcjonerowi wielu "ekspertów" zarzuca , że powołuje "swojego człowieka'', który aktualnie zupełnie jest bez formy. W obronie naszego skrzydłowego na łamach radia zapinamypasy.pl stanął były kapitan Lechii Łukasz Surma.

 

"Ja będę bronił powołania Sławka Peszki. Od roku boryka się z wahaniami formy Lechii Gdańsk. Sławek jest zawodnikiem, który żyje z podań, a w Lechii ich nie dostaje. Sam bierze piłkę i próbuje ciągnąć tę drużynę" -powiedział.

 

 

 

Tagi: