Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Sandecja Nowy Sącz vs. Lechia Gdańsk
  • 16.12.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (21)
Sonda
Do przerwy świątecznej Lechii zostało 5 meczów.Ile w sumie punktów zdobędziemy?
0-5
6-8
10-15
Piłkarz miesiąca
Nalepszy piłkarz Lechii w listopadzie
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    8 głosów (25%)
Nalepszy piłkarz Lechii w grudniu
Piłkarz meczu
Najlepszy pilkarz Lechii Gdańsk w meczu z Górnikiem Zabrze
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    Ocena: 5
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Pogonią Szczecin
Następne mecze
Mecz Data
Korona Kielce vs. Piast Gliwice 15.12.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Jagiellonia Białystok 15.12.2017; 20:30
Pogoń Szczecin vs. Arka Gdynia 16.12.2017; 15:30
Sandecja Nowy Sącz vs. Lechia Gdańsk 16.12.2017; 18:00
Legia Warszawa vs. Wisła Płock 16.12.2017; 20:30
Lech Poznań vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17.12.2017; 15:30
Wisła Kraków vs. Zagłębie Lubin 17.12.2017; 18:00
Górnik Zabrze vs. Cracovia 18.12.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Legia Warszawa 20 38
2. Górnik Zabrze 20 36
3. Jagiellonia Białystok 20 36
4. Lech Poznań 20 33
5. Arka Gdynia 20 31
6. Wisła Kraków 20 31
7. Korona Kielce 20 30
8. Zagłębie Lubin 20 28
9. Wisła Płock 20 27
10. Lechia Gdańsk 20 24
11. Śląsk Wrocław 20 24
12. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 20 21
13. Sandecja Nowy Sącz 20 20
14. Piast Gliwice 20 19
15. Cracovia 20 19
16. Pogoń Szczecin 20 14
Urodziny
  • Zawodnik
    Romario Balde
    25.12.1996
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Joao Oliveira
    06.01.1996
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 1 miesiąc temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 2 miesiące temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 4 miesiące temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 4 miesiące temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 6 miesięcy temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 9 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 1 rok temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 671
  • Użytkowników: 198
  • Ostatni użytkownik: Juan
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 132 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Dusan Kuciak''Nigdy by mi to do głowy nie przyszło''

Napisane 12.09.2017; 22:39 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

W minioną niedzielę podczas programu Liga +Ekstra,której gościem był Adam Mandziara prowadzący Tomasz Smokowski powołując się na sprawdzone informacje stwierdził, iż bramkarz Lechii Dusan Kuciak miał zagrozić zarządowi Lechii odmową wejścia do klubowego autokaru jeśli nie otrzyma zaległej pensji.Prezes Mandziara odpowiedział,że takiej sytuacji nie było.

Do doniesień redaktora Smokowskiego odniósł się sam zainteresowany na swoim profilu na Facebooku:

 

 Nie spodobało mi się pytanie, jakie Tomasz Smokowski zadał naszemu prezesowi w niedzielnym programie Liga+ Extra na antenie Canal Plus. Sugerował w nim, że miałem zagrozić odmową udziału w meczu z uwagi na zaległości płacowe. Zawsze byłem, jestem i będę szczerym człowiekiem. Dlatego oświadczam, że taka sytuacja nie miała miejsca i pytanie redaktora Smokowskiego nie opierało się na prawdzie. Nie wiem skąd wziął takie informacje. Jako profesjonalista i człowiek z zasadami nigdy bym tak nie postąpił, nawet by mi to do głowy nie przyszło – powiedział.

 

Tagi: