Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk
  • 20.07.2018; 20:30
  • Ekstraklasa (1 )
Sonda
Czy Piotr Stokowiec utrzyma Lechie w Ekstraklasie ?
Tak
nie
spadnie,ale szybko wróci
ciężko określić
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w maju
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    7 głosów (16,67%)
Piłkarz meczu
Następne mecze
Mecz Data
Miedź Legnica vs. Pogoń Szczecin 20.07.2018; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk 20.07.2018; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 21.07.2018; 15:30
Wisła Kraków vs. Arka Gdynia 21.07.2018; 18:00
Legia Warszawa vs. Zagłębie Lubin 21.07.2018; 20:30
Górnik Zabrze vs. Korona Kielce 22.07.2018; 15:30
Wisła Płock vs. Lech Poznań 22.07.2018; 18:00
Zagłębie Sosnowiec vs. Piast Gliwice 23.07.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Miedź Legnica 0 0
2. Zagłębie Sosnowiec 0 0
3. Zagłębie Lubin 0 0
4. Korona Kielce 0 0
5. Arka Gdynia 0 0
6. Wisła Płock 0 0
7. Górnik Zabrze 0 0
8. Jagiellonia Białystok 0 0
9. Piast Gliwice 0 0
10. Lech Poznań 0 0
11. Śląsk Wrocław 0 0
12. Lechia Gdańsk 0 0
13. Wisła Kraków 0 0
14. Pogoń Szczecin 0 0
15. Cracovia 0 0
16. Legia Warszawa 0 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Ariel Borysiuk
    29.07.1991
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Jarosław Kubicki
    07.08.1995
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    zerwane więzadło krzyżowe
    30.06.2018
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 4 miesiące temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 4 miesiące temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 8 miesięcy temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 749
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 165 (0)
  • Użytkownicy online (1):

    Agnieszka

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Plan przygotowań Lechii Gdańsk

Napisane 28.11.2017; 21:42 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +0

Piłkarze Lechii Gdańsk poznali plan przygotowań do rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy. Podopieczni Adama Owena zimowy okres przygotowawczy rozpoczną 6 stycznia. Biało-Zieloni wyjadą na dwa zgrupowania zagraniczne.

Piłkarze Lechii Gdańsk na pierwszym treningu w 2018 roku stawią się 6 stycznia. Dzień później Biało-Zieloni wystąpią w towarzyskim turnieju halowym Amber Cup. Kolejne dni, czyli 8 i 9 stycznia przeznaczone są na badania i testy, a od 10 do 13 stycznia podopieczni Adama Owena trenować będą w Gdańsku.

Od 14 do 22 stycznia Biało-Zieloni przebywać będą na pierwszym obozie przygotowawczym w tureckim Belek, gdzie mają w planach rozegranie dwóch meczów kontrolnych. Na drugi obóz gdańszczanie udadzą się do Niemiec do Kolonii. Tam spędzą czas od 25 do 29 stycznia i podczas tego zgrupowania rozegrają jedno spotkanie sparingowe.

Po powrocie do Gdańska 3 lutego Lechia wystąpi w jeszcze jednym meczu kontrolnym, który rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Traugutta, a po nim Biało-Zieloni rozpoczną bezpośrednie przygotowania do pierwszego wiosennego meczu ligowego z Wisłą Kraków.

Rywale sparingowi Lechii podczas zimowego okresu przygotowawczego są w trakcie ustalania. 

Tagi: