Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk
  • 20.07.2018; 20:30
  • Ekstraklasa (1 )
Sonda
Czy Piotr Stokowiec utrzyma Lechie w Ekstraklasie ?
Tak
nie
spadnie,ale szybko wróci
ciężko określić
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w maju
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    7 głosów (16,67%)
Piłkarz meczu
Następne mecze
Mecz Data
Miedź Legnica vs. Pogoń Szczecin 20.07.2018; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk 20.07.2018; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 21.07.2018; 15:30
Wisła Kraków vs. Arka Gdynia 21.07.2018; 18:00
Legia Warszawa vs. Zagłębie Lubin 21.07.2018; 20:30
Górnik Zabrze vs. Korona Kielce 22.07.2018; 15:30
Wisła Płock vs. Lech Poznań 22.07.2018; 18:00
Zagłębie Sosnowiec vs. Piast Gliwice 23.07.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Miedź Legnica 0 0
2. Zagłębie Sosnowiec 0 0
3. Zagłębie Lubin 0 0
4. Korona Kielce 0 0
5. Arka Gdynia 0 0
6. Wisła Płock 0 0
7. Górnik Zabrze 0 0
8. Jagiellonia Białystok 0 0
9. Piast Gliwice 0 0
10. Lech Poznań 0 0
11. Śląsk Wrocław 0 0
12. Lechia Gdańsk 0 0
13. Wisła Kraków 0 0
14. Pogoń Szczecin 0 0
15. Cracovia 0 0
16. Legia Warszawa 0 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Ariel Borysiuk
    29.07.1991
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Jarosław Kubicki
    07.08.1995
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Rafał Wolski
    zerwane więzadło krzyżowe
    30.06.2018
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 4 miesiące temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 4 miesiące temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 8 miesięcy temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 8 miesięcy temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 749
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 155 (0)
  • Użytkownicy online (1):

    Agnieszka

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Rafał Kobryń z profesjonalnym kontraktem

Napisane 06.04.2018; 18:59 przez Agnieszka
Źródło: lechia.pl
Karma: +0

Kolejny młody piłkarz Akademii Lechii Gdańsk z profesjonalnym kontraktem. W piątek, 6 kwietnia, umowę z Biało-Zielonymi podpisał Rafał Kobryń.

 

Kolejny młody piłkarz Akademii Lechii Gdańsk z profesjonalnym kontraktem. W piątek, 6 kwietnia, umowę z Biało-Zielonymi podpisał Rafał Kobryń, Lechista z krwi i kości, związany z naszym Klubem już od ponad 10 lat.

 

- Cieszę się z tego, że klub mi zaufał i zaoferował umowę. Jestem wychowankiem Lechii, więc to dla mnie podwójne szczęście - podkreśla 18-latek, który w tym roku zdaje maturę.

 

 

Rafał swoją przygodę z Lechią zaczął już w 2008 roku, a jego pierwszym trenerem był pracujący do dziś w klubie Dominik Czajka. Na swoim koncie ma występy w kadrze Gdańska i województwa (wówczas jego trenerem był Paweł Budziwojski, obecny trener Akademii Lechii Gdańsk)

 

- Nie pozostaje mi nic innego, tylko dalej ciężko pracować już w pierwszym zespole i czekać na szansę od trenera Stokowca. Chciałbym zadebiutować w Ekstraklasie - podkreśla młody skrzydłowy.

 

 

Jego kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia na kolejne dwa sezony do 30 czerwca 2022 roku. Zawodnik wybrał numer 77.

Tagi: