Twórca strony Lechia-Gdansk.pl
Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk
  • 20.07.2018; 20:30
  • Ekstraklasa (1 )
Sonda
Czy Piotr Stokowiec utrzyma Lechie w Ekstraklasie ?
Tak
nie
spadnie,ale szybko wróci
ciężko określić
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w maju
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    7 głosów (16,67%)
Piłkarz meczu
Następne mecze
Mecz Data
Miedź Legnica vs. Pogoń Szczecin 20.07.2018; 18:00
Jagiellonia Białystok vs. Lechia Gdańsk 20.07.2018; 20:30
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 21.07.2018; 15:30
Wisła Kraków vs. Arka Gdynia 21.07.2018; 18:00
Legia Warszawa vs. Zagłębie Lubin 21.07.2018; 20:30
Górnik Zabrze vs. Korona Kielce 22.07.2018; 15:30
Wisła Płock vs. Lech Poznań 22.07.2018; 18:00
Zagłębie Sosnowiec vs. Piast Gliwice 23.07.2018; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Miedź Legnica 0 0
2. Zagłębie Sosnowiec 0 0
3. Zagłębie Lubin 0 0
4. Korona Kielce 0 0
5. Arka Gdynia 0 0
6. Wisła Płock 0 0
7. Górnik Zabrze 0 0
8. Jagiellonia Białystok 0 0
9. Piast Gliwice 0 0
10. Lech Poznań 0 0
11. Śląsk Wrocław 0 0
12. Lechia Gdańsk 0 0
13. Wisła Kraków 0 0
14. Pogoń Szczecin 0 0
15. Cracovia 0 0
16. Legia Warszawa 0 0
Urodziny
  • Zawodnik
    Ariel Borysiuk
    29.07.1991
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Jarosław Kubicki
    07.08.1995
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 5 miesięcy temu

    Przemysław Macierzyński

  • Gość; 5 miesięcy temu

    www.SURFIK.net
    - reklama stron www
    - zarabiaj przez internet

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Podobała mi się Lechia w meczu z Legią. Nareszcie gra do przodu.

  • Gość; 9 miesięcy temu

    http://www.StylKibica.net

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 1 rok temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 1 rok temu

    BKS

  • Gość; 1 rok temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 1 rok temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Sporting Lizbona Bolton Wanderers Lechia Historia VfL Wolfsburg StylKibica.net
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 765
  • Użytkowników: 209
  • Ostatni użytkownik: leilei3915
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 210 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Simeon Sławczew ponownie w Lechii

Napisane 31.08.2017; 00:11 przez Agnieszka
Źródło: n\a
Karma: +2

Simeon Sławczew w sezonie 2017/2018 ponownie będzie bronić barw Lechii Gdańsk. Reprezentant Bułgarii został wypożyczony ze Sportingu Lizbona do 30 czerwca 2018 roku.

Sławczew w Lechii grał na zasadzie wypożyczenia w poprzednim sezonie. W minionych rozgrywkach Lotto Ekstraklasy rozegrał dla Biało-Zielonych 23 spotkania.
 
Obecnie Sławczew przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Bułgarii, która ma przed sobą mecze w eliminacjach mistrzostw świata ze Szwecją i z Holandią.

- Cieszę się, że znów będę mógł grać w Lechii. Przede mną teraz spotkania w reprezentacji Bułgarii w eliminacjach mistrzostw świata, w których chcemy wypaść jak najlepiej, dlatego proszę kibiców Lechii, żeby trzymali za mnie kciuki. A po meczach w kadrze przylatuję do Gdańska. Już nie mogę się doczekać, kiedy znów będę mógł wejść do szatni Biało-Zielonych i zagrać w Lechii w Lotto Ekstraklasie. Chcę pomóc drużynie w powrocie na ścieżkę zwycięstw - powiedział Sławczew.

 

 

Tagi: