Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Cracovia
  • 25.02.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (23)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w miesiącu Grudniu
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    19 głosów (26,76%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lutym
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Bruk-Bet Termaliką
  • Zawodnik
    Dusan Kuciak
    Ocena: 6,75
Następne mecze
Mecz Data
Wisła Płock vs. Zagłębie Lubin 25.02.2017; 15:30
Lechia Gdańsk vs. Cracovia 25.02.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Jagiellonia Białystok 25.02.2017; 20:30
Górnik Łęczna vs. Piast Gliwice 26.02.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26.02.2017; 18:00
Ruch Chorzów vs. Śląsk Wrocław 27.02.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Lechia Gdańsk 22 43
2. Jagiellonia Białystok 22 42
3. Lech Poznań 23 41
4. Legia Warszawa 22 38
5. Zagłębie Lubin 21 34
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 22 34
7. Pogoń Szczecin 23 30
8. Arka Gdynia 23 29
9. Korona Kielce 23 29
10. Wisła Kraków 22 28
11. Śląsk Wrocław 22 26
12. Cracovia 22 24
13. Wisła Płock 22 25
14. Piast Gliwice 22 22
15. Ruch Chorzów 22 19
16. Górnik Łęczna 21 18
Urodziny
  • Zawodnik
    Martin Kobylański
    08.03.1994
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Gino van Kessel
    09.03.1993
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 4 miesiące temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 5 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 10 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 10 miesięcy temu

    no

  • Gość; 10 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

  • Gość; 11 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 557
  • Użytkowników: 163
  • Ostatni użytkownik: Robert9211
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 197 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Puchar Polski

PUCHAR POLSKI 2016/2017

 

Runda wstępna - 16-17 lipca
 
 (Losowanie - 24 czerwca 2016, 12:00 - siedziba PZPN)
 Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 18 zespołów II ligi z sezonu 2015/16 i 6 zespołów I ligi z sezonu 2015/16 z miejsc 13-18.
 Rominta Gołdap, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - wolny los.
Wda Świecie 3-0 Rozwój Katowice 16 lipca, 17:00 (400)
Maciej Rożnowski 17, 30, Patryk Urbański 82
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Olimpia Grudziądz 16 lipca, 17:30 (500)
Daniel Szczepan 84
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Polonia Bytom 17 lipca, 17:00 (500)
pd. k. 4-5
JKS 1909 Jarosław 2-3 ROW 1964 Rybnik 16 lipca, 17:00 (896)
pd.
Bartłomiej Raba 23, Paweł Hass 63 - Mariusz Muszalik 11 (k), Gabriel Nowak 86, Paweł Jaroszewski 99
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Pogoń Siedlce 16 lipca, 18:00 (500)
Grzegorz Tomasiewicz 7, Damian Świerblewski 61, 81
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Stal Mielec 16 lipca, 17:00 (500)
Szymon Sobczak 70, Sebastian Szczepański 90
Odra Opole 0-3 Siarka Tarnobrzeg 16 lipca, 17:30 (700)
Hubert Tomalski 1, Mateusz Czyżycki 61, Marcin Stromecki 90
Miedź II Legnica 1-4 GKS Bełchatów 16 lipca, 18:00
Adrian Wójcik 24 - Marcin Grolik 34, Szymon Zgarda 39, Aghwan Papikjan 80, 90
ŁKS 1926 Łomża 2-3 GKS Tychy 16 lipca, 17:00 (519)
pd.
Daniel Lemański 17, Mariusz Baranowski 57 - Mateusz Mączyński 25, Łukasz Grzeszczyk 51 (k), 103 (k)
KKS 1925 Kalisz 5-4 MKS Kluczbork 16 lipca, 17:00 (600)
pd.
Błażej Ciesielski 41, Rafał Jankowski 66 (k), 90, 101, Przemysław Balcerzak 90 - Rafał Niziołek 19, 51 (k), Patryk Gondek 23, Michał Kojder 60
Garbarnia Kraków 0-1 Puszcza Niepołomice 16 lipca, 18:00 (300)
Maciej Domański 24
Chełmianka Chełm 1-3 Olimpia Zambrów 16 lipca, 17:00 (500)
pd.
Michał Budzyński 58 - Karol Buzun 68, Bartosz Biel 100 (k), Łukasz Grzybowski 108
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Znicz Pruszków 16 lipca, 16:00 (220)
Rafał Maciejewski 71, Karol Drwęcki 90 - Maciej Machalski 90 (k)
Pogoń Lębork 0-6 Kotwica Kołobrzeg 16 lipca, 18:00
Jakub Poznański 38 (k), Mateusz Świechowski 45, Karol Żmijewski 55, Karol Zieliński 69, 85, 90
Radomiak Radom 4-0 Stal Stalowa Wola 16 lipca, 18:00 (1628)
Maciej Filipowicz 34, Szymon Stanisławski 55, 69, David Kwiek 77
na stadionie MOSiR
Nadwiślan Góra 0-3 Legionovia Legionowo  
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Raków Częstochowa 2-1 Wisła Puławy 15 lipca, 17:00 (300)
pd.
Piotr Malinowski 41, Tomasz Płonka 115 - Mateusz Pielach 5
Błękitni Stargard Szczeciński 4-1 Gryf Wejherowo 16 lipca, 17:00 (600)
Przemysław Brzeziański 22, 82, Michał Magnuski 25, Maciej Więcek 90 - Mateusz Kuzimski 87
 I runda - 23-24 lipca
 
 (Losowanie - 24 czerwca 2016, 12:00 - siedziba PZPN)
 Uczestniczy 20 zwycięzców rundy wstępnej i 12 zespołów I ligi z sezonu 2015/16 z miejsc 1-12.
 GKS 1962 Jastrzębie - wolny los.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Wigry Suwałki 23 lipca, 16:00 (270)
Kamil Adamek 44
W 15. minucie Damian Kądzior (Wigry Suwałki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Kotwica Kołobrzeg 2-3 Chojniczanka Chojnice 23 lipca, 18:00 (1016)
Sebastian Bartlewski 13, Remigiusz Szywacz 40 - Paweł Zawistowski 43, Jakub Biskup 82, Andrzej Rybski 90
Rominta Gołdap 1-4 Arka Gdynia 26 lipca, 18:00 (760)
Michał Mościński 90 - Adam Marciniak 19, Rafał Siemaszko 25, Szymon Lewicki 63, Przemysław Stolc 76
Raków Częstochowa 2-2 Chrobry Głogów 23 lipca, 17:00 (830)
pd. k. 6-5
Dawid Kamiński 61, Damian Warchoł 71 - Michał Ilków-Gołąb 29, Damian Kowalczyk 90
Siarka Tarnobrzeg 2-4 Sandecja Nowy Sącz 23 lipca, 17:00 (1100)
pd.
Marcin Stefanik 8 (k), Daniel Koczon 90 - Maciej Małkowski 49 (k), 99, 102, Bartłomiej Dudzic 70
GKS Bełchatów 1-1 Miedź Legnica 23 lipca, 17:30 (800)
pd. k. 6-7
Patryk Rachwał 19 (k) - Michał Stasiak 90
Legionovia Legionowo 0-3 Zagłębie Sosnowiec 23 lipca, 16:30 (500)
Sebastian Dudek 52 (k), Kamil Wiktorski 74, Jakub Wilk 90
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Bytovia Bytów 23 lipca, 17:00 (900)
Wojciech Fadecki 18 - Łukasz Wróbel 45 (k), Artur Formela 57
Stal Mielec 4-3 Wisła Płock 27 lipca, 19:00 (3122)
Szymon Sobczak 17, 90, Krystian Getinger 27 (k), Sebastian Łętocha 54 - Emil Drozdowicz 6, Damian Piotrowski 11, Siergiej Kriwiec 81
Radomiak Radom 1-0 GKS Katowice 22 lipca, 18:30 (3066)
Leândro 6 (k)
na stadionie MOSiR
ROW 1964 Rybnik 1-3 Stomil Olsztyn 22 lipca, 19:00 (561)
Mariusz Muszalik 85 (k) - Rafał Kujawa 27, Karol Żwir 34, 37
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Pogoń Siedlce 23 lipca, 17:00 (863)
pd.
Mateusz Podstolak 90, Łukasz Jamróz 110 - Grzegorz Tomasiewicz 11
KKS 1925 Kalisz 1-0 Polonia Bytom 23 lipca, 17:00 (700)
Rafał Jankowski 41
Wda Świecie 1-2 Puszcza Niepołomice 23 lipca, 17:00 (400)
pd.
Maciej Rożnowski 84 - Daniel Barbus 27, Filip Wójcik 94
Olimpia Zambrów 2-1 GKS Tychy 23 lipca, 13:00 (500)
Sebastian Szerszeń 12, Bartosz Biel 90 - Mateusz Mączyński 71
 1/16 finału - 10 sierpnia
 
 (Losowanie - 25 lipca 2016, 13:00 - PGE Narodowy)
 Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2015/16.
Górnik Zabrze 3-2 Legia Warszawa 10 sierpnia, 20:30 (16 542)
pd.
Bartosz Kopacz 54, 105, Rafał Kurzawa 61 - Kasper Hämäläinen 37, Nemanja Nikolić 39
W 42. minucie Roman Gergel (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wigry Suwałki 2-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9 sierpnia, 19:47 (2034)
Kuku 45, Kamil Zapolnik 70 - Dawid Nowak 72
Miedź Legnica 2-3 Górnik Łęczna 9 sierpnia, 18:00 (1600)
Petteri Forsell 10 (k), 80 - Vojo Ubiparip 4, Kamil Poźniak 46, Bartosz Śpiączka 66
W 24. minucie Dariusz Jarecki (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Radomiak Radom 10 sierpnia, 17:00 (852)
Piotr Pacholski 10, Wojciech Caniboł 35 - Kamil Cupriak 1
Olimpia Zambrów 0-1 Arka Gdynia 9 sierpnia, 17:00 (700)
Marcus Vinícius 90 (k)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Raków Częstochowa 9 sierpnia, 17:00 (1511)
Łukasz Jamróz 63, Klaudiusz Łatkowski 78 (k), Michał Stachurski 81 - Konrad Zaradny 42, Przemysław Oziębała 50
Bytovia Bytów 1-0 Zagłębie Lubin 10 sierpnia, 19:00 (1280)
Jakub Bąk 86
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Śląsk Wrocław 10 sierpnia, 17:30 (1150)
pd.
Wojciech Trochim 83 (k) - Bence Mervó 31, Alvarinho 109
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3 Lech Poznań 9 sierpnia, 19:00 (4510)
Tomasz Kędziora 44, Nicki Bille Nielsen 63, 86
Stomil Olsztyn 0-0 Ruch Chorzów 11 sierpnia, 19:45 (3500)
pd. k. 6-7
Chojniczanka Chojnice 2-0 Stal Mielec 10 sierpnia, 20:00 (800)
Michał Jakóbowski 35, Łukasz Kosakiewicz 81
Zagłębie Sosnowiec 3-4 Wisła Kraków 9 sierpnia, 17:30 (2427)
pd.
Žarko Udovičić 21, Sebastian Dudek 69 (k), Tin Matić 87 - Adam Mójta 42, Krzysztof Drzazga 75, Tomasz Nowak 77 (s), Denis Popovič 110 (k)
Cracovia 0-1 Jagiellonia Białystok 9 sierpnia, 20:30 (4281)
Karol Świderski 46
KKS 1925 Kalisz 0-4 Pogoń Szczecin 10 sierpnia, 17:00 (1000)
Łukasz Zwoliński 14, 51, Spas Delew 24, Gracjan Jaroch 89
Puszcza Niepołomice 1-1 Korona Kielce 9 sierpnia, 17:00 (720)
pd. k. 3-2
Kamil Łączek 105 - Vanja Marković 100
Piast Gliwice 0-0 Lechia Gdańsk 24 sierpnia, 18:00 (3506)
pd. k. 3-5
 1/8 finału - 21 września
 
 (Losowanie - 25 lipca 2016, 13:00 - PGE Narodowy)
 (Losowanie gospodarzy meczów drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 12 sierpnia 2016, 10:00 - siedziba PZPN)
Górnik Zabrze 0-2 Wigry Suwałki 20 września, 20:30 (7126)
Kamil Zapolnik 24, Kamil Adamek 89
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Górnik Łęczna 20 września, 14:45 (967)
pd. k. 7-6
Kamil Szymura 61 - Radosław Pruchnik 90 (k)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gości - Sergiusz Prusak
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Arka Gdynia 22 września, 17:30 (4000)
Michał Stachurski 75 - Paweł Abbott 30, Tadeusz Socha 41
W 77. minucie Klaudiusz Łatkowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Bytovia Bytów 3-0 Śląsk Wrocław 22 września, 20:30 (1700)
Marek Opałacz 11, Łukasz Wróbel 33 (k), Mateusz Klichowicz 67
W 45. minucie Sito Riera (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 0-3 Lech Poznań 21 września, 20:45 (4816)
Marcin Robak 14, Radosław Majewski 30, Szymon Pawłowski 53
Chojniczanka Chojnice 1-2 Wisła Kraków 27 września, 17:45 (3278)
Patryk Mikita 5 - Rafał Boguski 3, Krzysztof Mączyński 76
Pogoń Szczecin 4-1 Jagiellonia Białystok 28 września, 17:45 (3826)
Adam Frączczak 21 (k), Kamil Drygas 67, Ádám Gyurcsó 86, Ricardo Nunes 89 - Fedor Černych 36
Puszcza Niepołomice 1-1 Lechia Gdańsk 21 września, 14:45 (1501)
pd. k. 4-2
Maciej Domański 86 (k) - Flávio Paixão 66
 1/4 finału - 26 października, 30 listopada
 
 (Losowanie - 25 lipca 2016, 13:00 - PGE Narodowy)
 (Losowanie gospodarzy meczów drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 29 września 2016, 11:00 - siedziba PZPN)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Wigry Suwałki 25 października, 14:00 (1370)
Wojciech Caniboł 45 (k) - Kamil Zapolnik 12, Kamil Adamek 76
Bytovia Bytów 2-1 Arka Gdynia 25 października, 17:30 (1800)
Janusz Surdykowski 29, Jakub Bąk 82 - Paweł Abbott 85
Lech Poznań 1-1 Wisła Kraków 25 października, 20:45
Dawid Kownacki 78 - Paweł Brożek 48
bez udziału publiczności
Puszcza Niepołomice 1-2 Pogoń Szczecin 26 października, 13:30 (1724)
Marcin Orłowski 84 - Ricardo Nunes 21, Adam Frączczak 56

Wigry Suwałki 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 listopada, 17:30 (1533)
Łukasz Wroński 34 - Damian Tront 46
Arka Gdynia 1-0 Bytovia Bytów 29 listopada, 20:30 (3117)
Dominik Hofbauer 76
Wisła Kraków 2-4 Lech Poznań 30 listopada, 20:30 (10 507)
Petar Brlek 51, Patryk Małecki 66 - Marcin Robak 21 (k), Maciej Makuszewski 28, Darko Jevtić 39, Radosław Majewski 82
Pogoń Szczecin 2-0 Puszcza Niepołomice 29 listopada, 17:30 (2750)
Kamil Drygas 10, Adam Frączczak 54
 1/2 finału - 1 marca, 5 kwietnia
 
 (Losowanie - 30 listopada 2016, 22:50 - Stadion Miejski, Kraków)
Lech Poznań - Pogoń Szczecin  
Wigry Suwałki - Arka Gdynia  

Pogoń Szczecin - Lech Poznań  
Arka Gdynia - Wigry Suwałki  
 Finał - 2 maja
 
 w Warszawie; na PGE Narodowym

 

zródlo:90minut.pl

Ostatnio zmodyfikowano: 1 miesiąc temu