Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Wisła Kraków vs. Lechia Gdańsk
  • 26.08.2017; 20:30
  • Ekstraklasa (7)
Sonda
Na jakich pozycjach Lechia powinna jeszcze poszukać wzmocnień?
Bramka
Pomoc
Obrona
Atak
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu lipcu
  • Zawodnik
    Jakub Wawrzyniak
    7 głosów (21,21%)
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w miesiącu sierpniu
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w meczu z Sandecją Nowy Sącz
  • Zawodnik
    Sławomir Peszko
    Ocena: 6,13
Następne mecze
Mecz Data
Górnik Zabrze vs. Wisła Płock 25.08.2017; 18:00
Śląsk Wrocław vs. Cracovia 25.08.2017; 20:30
Korona Kielce vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26.08.2017; 15:30
Jagiellonia Białystok vs. Piast Gliwice 26.08.2017; 18:00
Wisła Kraków vs. Lechia Gdańsk 26.08.2017; 20:30
Lech Poznań vs. Arka Gdynia 27.08.2017; 15:30
Sandecja Nowy Sącz vs. Pogoń Szczecin 27.08.2017; 15:30
Legia Warszawa vs. Zagłębie Lubin 27.08.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Zagłębie Lubin 6 14
2. Jagiellonia Białystok 6 13
3. Wisła Kraków 6 12
4. Lech Poznań 6 11
5. Legia Warszawa 6 10
6. Górnik Zabrze 6 9
7. Sandecja Nowy Sącz 6 8
8. Pogoń Szczecin 6 7
9. Arka Gdynia 6 7
10. Wisła Płock 6 7
11. Śląsk Wrocław 6 6
12. Lechia Gdańsk 6 5
13. Korona Kielce 6 6
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6 5
15. Cracovia 6 5
16. Piast Gliwice 6 5
Urodziny
  • Zawodnik
    Marco Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Flavio Paixao
    19.09.1984
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
  • Zawodnik
    Lukas Haraslin
    zerwane więzadła krzyżowe
    31.12.2017
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 25 dni temu

    Arka gdynia kurwa świnia

  • Gość; 25 dni temu

    Jestem z redy jestem lechistą

  • Gość; 2 miesiące temu

    Powodzenia w meczu z Legia dokopcie im i zagrajcie w pucharach europejskich zasługujecie na to . Pozdro z Gliwic trzymam za was kciuki ;)

  • Gość; 5 miesięcy temu

    BKS

  • Gość; 10 miesięcy temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 11 miesięcy temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 1 rok temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 1 rok temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 1 rok temu

    no

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Ostatnie komentarze
Statystyki strony
  • Newsów: 609
  • Użytkowników: 177
  • Ostatni użytkownik: GeeN
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 338 (0)
  • Użytkownicy online (0):

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Terminarz Rezerwy

TERMINARZ CLJ GRUPA ZACHODNIA

 

 

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia
Salos Szczecin 1-3 Lech Poznań 24 sierpnia, 17:00
Michał Grześkowiak 64 - Marek Mróz 27, Aleksander Drobot 60, Hubert Sobol 88
Gwarek Zabrze 2-0 Lechia Gdańsk 6 sierpnia, 11:00
Dariusz Kamiński 38, Dominik Strączek 57
Śląsk Wrocław 1-1 Zagłębie Lubin 6 sierpnia, 11:00
Sebastian Bergier 35 - Jakub Obłój 15
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Gryf Słupsk 1-2 Górnik Zabrze 7 sierpnia, 12:00 (700)
Paweł Powideł 57 - Krzysztof Kiklaisz 6, Jakub Dyląg 38
Piast Gliwice 3-1 Falubaz Zielona Góra 6 sierpnia, 15:00
Łukasz Krakowczyk 29, 90, Denis Gojko 87 - Kacper Kochanowski 44
na Stadionie Piłkarskim Gliwice-Ostropa
Miedź Legnica 3-0 FC Wrocław Academy Wrocław 17 sierpnia, 15:00
Kacper Skotarczak 10, 14 (k), Adam Borkowski 19
Arka Gdynia 3-0 Bałtyk Koszalin 17 sierpnia, 13:00
Andrzej Łyszyk 13, Szymon Nowicki 72, Mateusz Węsierski 79
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 0-0 Warta Poznań 17 sierpnia, 14:00
na bocznym boisku nr 2 / w pierwotnym terminie (6-7 sierpnia) odwołany
 Kolejka 2 - 13-14 sierpnia
Lech Poznań 5-0 Warta Poznań 21 września, 17:00
Tymoteusz Klupś 13, Kacper Chodyna 15, Marek Mróz 81 (k), Paweł Tupaj 87, Aleksander Drobot 90
we Wronkach
Bałtyk Koszalin 0-4 Pogoń Szczecin 13 sierpnia, 12:00
Szymon Waleński 25, 68, Adrian Benedyczak 62, Damian Pawłowski 89
FC Wrocław Academy Wrocław 1-1 Arka Gdynia 13 sierpnia, 12:00
Krystian Pasternak 30 - Maciej Kozakowski 84
na stadionie Ślęzy
Falubaz Zielona Góra 1-0 Miedź Legnica 12 sierpnia, 16:00
Fabian Tomaszewski 90
Górnik Zabrze 2-1 Piast Gliwice 13 sierpnia, 11:00
Mateusz Cybulski 62, Aleksander Knabel 90 - Maciej Szymkowiak 40
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin 0-4 Gryf Słupsk 13 sierpnia, 12:00
Dawid Sadowski 6, Paweł Powideł 47, Marcjan Majcher 64, Kamil Pelowski 67 (k)
na Stadionie Górniczym
Lechia Gdańsk 1-0 Śląsk Wrocław 13 sierpnia, 11:00
Adam Chrzanowski 90
na Stadionie Miejskim
Salos Szczecin 0-2 Gwarek Zabrze 14 sierpnia, 13:00
Andrzej Wąsik 24, Filip Poklek 68
 Kolejka 3 - 20-21 sierpnia
Gwarek Zabrze 0-3 Lech Poznań 20 sierpnia, 11:00
Łukasz Adamczak 23, Marek Mróz 47, Aleksander Drobot 79
Śląsk Wrocław 3-3 Salos Szczecin 21 sierpnia, 12:00
Mateusz Fiks 15, Sebastian Bergier 38, 90 - Bartosz Sobinek 29, Michał Grześkowiak 75, Mateusz Rzuchowski 82
Gryf Słupsk 1-3 Lechia Gdańsk 20 sierpnia, 13:00
Łukasz Kopeć 78 - Adrian Machol 3, Cezary Głon 18, Jakub Kostyrka 41
Piast Gliwice 5-1 Zagłębie Lubin 20 sierpnia, 13:00
Tomasz Okraszewski 2, Łukasz Krakowczyk 23, Denis Gojko 25, 38, Maciej Borycka 59 - Jakub Ryś 77
Miedź Legnica 1-3 Górnik Zabrze 20 sierpnia, 12:00
Dawid Cieśla 90 - Mateusz Pietryga 6, Filip Żagiel 18, Tymoteusz Wojdanowski 74
Arka Gdynia 0-1 Falubaz Zielona Góra 20 sierpnia, 11:00
Kamil Konopski 49 (k)
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 2-1 FC Wrocław Academy Wrocław 20 sierpnia, 14:00
Michał Górzyński 39, 75 - Krystian Pasternak 89
na bocznym boisku nr 2
Warta Poznań 0-2 Bałtyk Koszalin 21 sierpnia, 12:00
Bartosz Jachemek 18, Dominik Nowakowski 43
 Kolejka 4 - 27-28 sierpnia
Lech Poznań 1-0 Bałtyk Koszalin 14 września, 14:00
Eryk Kryg 24
we Wronkach / w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 12:00) odwołany
FC Wrocław Academy Wrocław 2-3 Warta Poznań 27 sierpnia, 12:00
Jakub Knyrek 45, Michał Babiec 64 - Adrian Chopcia 15, 40, 62
na stadionie Ślęzy
Falubaz Zielona Góra 0-2 Pogoń Szczecin 26 sierpnia, 15:00
Sebastian Nagel 73, Szymon Waleński 81 (k)
Górnik Zabrze 0-4 Arka Gdynia 27 sierpnia, 11:00
Jakub Kłosowski 8, Szymon Nowicki 14, Wojciech Kafka 64, Piotr Grabowski 84
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin 2-2 Miedź Legnica 28 sierpnia, 12:00
Jakub Obłój 37 (k), 49 - Michał Pojasek 19, Adam Borkowski 60
na Stadionie Górniczym
Lechia Gdańsk 4-1 Piast Gliwice 27 sierpnia, 12:00
Karol Fila 33, Juliusz Letniowski 36, 82, Tomasz Makowski 69 (k) - Maciej Szymkowiak 4
na Stadionie Miejskim
Salos Szczecin 0-0 Gryf Słupsk 27 sierpnia, 16:00
Gwarek Zabrze 3-1 Śląsk Wrocław 27 sierpnia, 11:00
Dariusz Kamiński 40, Andrzej Wąsik 45, 49 - Sebastian Bergier 9 (k)
 Kolejka 5 - 3-4 września
Śląsk Wrocław 2-2 Lech Poznań 4 września, 12:00
Mateusz Czerwiński 22, Kacper Izydorczyk 39 - Sebastian Jarosz 73, Hubert Sobol 81
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Gryf Słupsk 3-2 Gwarek Zabrze 4 września, 11:00
Marcjan Majcher 31, Łukasz Wójcik 59, Maciej Staniaszek 70 - Jakub Pilch 4, Jakub Caputa 90
Piast Gliwice 5-1 Salos Szczecin 3 września, 12:00
Dawid Buczek 18, 31, Łukasz Krakowczyk 34, Denis Gojko 78, Sebastian Obara 90 - Michał Grześkowiak 42
na Stadionie Piłkarskim Gliwice-Ostropa
Miedź Legnica 4-2 Lechia Gdańsk 4 września, 12:00
Paweł Magdziak 16, Oskar Trojniarz 42, Adam Borkowski 49, Tomasz Żyliński 90 - Oskar Rynkowski 27, Mateusz Kaczyński 83
Arka Gdynia 0-1 Zagłębie Lubin 3 września, 11:00
Krzysztof Staśkiewicz 62
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 4-0 Górnik Zabrze 21 września, 12:00
Gracjan Kuśmierek 21, Damian Pawłowski 27, Gracjan Jaroch 63, Mateusz Bochnak 77
w pierwotnym terminie (3 września, 14:00) odwołany z powodu powołania zawodników Pogoni do reprezentacji / w drugim terminie na bocznym boisku nr 2
Warta Poznań 1-3 Falubaz Zielona Góra 4 września, 12:00
Adrian Chopcia 9 - Kacper Kochanowski 18, Ireneusz Butowicz 63, Jędrzej Kosiński 88
Bałtyk Koszalin 0-0 FC Wrocław Academy Wrocław 3 września, 12:00
 Kolejka 6 - 10-11 września
Lech Poznań 4-1 FC Wrocław Academy Wrocław 10 września, 14:00
Szymon Brandl 4 (s), Hubert Sobol 11, 54, Łukasz Adamczak 76 - Kacper Wojdak 28 (s)
we Wronkach
Falubaz Zielona Góra 3-0 Bałtyk Koszalin 10 września, 11:00
Ireneusz Butowicz 31, Fabian Tomaszewski 45, 75
Górnik Zabrze 1-1 Warta Poznań 10 września, 12:00
Filip Żagiel 70 - Adrian Chopcia 65 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin 4-1 Pogoń Szczecin 10 września, 12:00
Krzysztof Staśkiewicz 39, 61, 75, Olaf Nowak 67 - Szymon Waleński 55 (k)
na Stadionie Górniczym
Lechia Gdańsk 1-0 Arka Gdynia 10 września, 12:00
Dawid Karczewski 13
na Stadionie Miejskim
Salos Szczecin 3-0 Miedź Legnica 10 września, 16:00
Michał Grześkowiak 41, Michał Studziński 64, Krzysztof Suwalski 90
Gwarek Zabrze 2-4 Piast Gliwice 10 września, 11:00
Dariusz Kamiński 6 (k), Andrzej Wąsik 11 - Aleksander Sopel 19 (k), Łukasz Krakowczyk 59, 82, Denis Gojko 70
Śląsk Wrocław 4-0 Gryf Słupsk 10 września, 11:00
Kacper Izydorczyk 1, 35, Sebastian Bergier 13, 85
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
 Kolejka 7 - 17-18 września
Gryf Słupsk 1-7 Lech Poznań 18 września, 12:00
Kamil Pelowski 59 - Paweł Tupaj 2, 50, Tymoteusz Klupś 18, Marek Mróz 54 (k), 70, Hubert Sobol 73, Sebastian Jarosz 84
Piast Gliwice 0-3 Śląsk Wrocław 17 września, 12:00
Mateusz Czerwiński 29, 52, Sebastian Bergier 62
na Stadionie Piłkarskim Gliwice-Ostropa
Miedź Legnica 1-2 Gwarek Zabrze 18 września, 13:30
Oskar Małecki 25 - Dariusz Kamiński 30 (k), Wojciech Hajda 40
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Arka Gdynia 6-1 Salos Szczecin 17 września, 13:00
Oskar Ryk 29, 45, 81, Norbert Hołtyn 47, Dominik Gniadecki 75, 85 - Filip Kop-Ostrowski 82
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 5-1 Lechia Gdańsk 17 września, 14:00
Aron Stasiak 28, Mateusz Bartolewski 38, 54, Gracjan Kuśmierek 52, Michał Górzyński 79 - Jakub Kostyrka 72
na bocznym boisku nr 2
Warta Poznań 0-0 Zagłębie Lubin 16 września, 16:00
w pierwotnym terminie (18 września, 12:00) odwołany
Bałtyk Koszalin 5-1 Górnik Zabrze 18 września, 12:00
Mateusz Skonieczka 46, 50, Jakub Janasik 64, Bartosz Jachemek 68, Szymon Siarnecki 87 - Szymon Weber 15
FC Wrocław Academy Wrocław 2-1 Falubaz Zielona Góra 17 września, 12:00
Adrian Tabaka 57, Szymon Lewkot 79 (k) - Ireneusz Butowicz 69
na stadionie Ślęzy
 Kolejka 8 - 24-25 września
Lech Poznań 3-0 Falubaz Zielona Góra 24 września, 12:00
Dawid Kędziora 33 (s), Kacper Friska 36, Michał Skóraś 90
we Wronkach
Górnik Zabrze 1-1 FC Wrocław Academy Wrocław 24 września, 12:00
Filip Żagiel 46 - Sebastian Jasiński 67 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin 4-4 Bałtyk Koszalin 25 października, 13:00
Jakub Obłój 44, 51, Mateusz Piotrowski 83, 87 - Patryk Jachemek 29 (k), Jakub Forczmański 33, 35, Bartosz Jachemek 68
na Stadionie Górniczym / w pierwotnym terminie (25 września, 11:00) odwołany
Lechia Gdańsk 1-3 Warta Poznań 24 września, 12:00
Mateusz Sopoćko 70 - Oskar Kozłowski 20 (k), Adrian Chopcia 21, 53
na Stadionie Miejskim
Salos Szczecin 1-0 Pogoń Szczecin 24 września, 12:00
Michał Grześkowiak 21
Gwarek Zabrze 0-1 Arka Gdynia 24 września, 11:00
Jakub Kłosowski 29
Śląsk Wrocław 1-0 Miedź Legnica 24 września, 12:00
Sebastian Bergier 58 (k)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Gryf Słupsk 2-2 Piast Gliwice 25 września, 12:00
Kamil Pelowski 27, Adrian Mordal 74 - Tomasz Okraszewski 7, Łukasz Krakowczyk 43
 Kolejka 9 - 1-2 października
Piast Gliwice 2-1 Lech Poznań 1 października, 12:00
Łukasz Krakowczyk 69, Aleksander Sopel 86 - Michał Skóraś 32
na Stadionie Piłkarskim Gliwice-Ostropa
Miedź Legnica 2-1 Gryf Słupsk 3 grudnia, 11:00
Mirosław Kaźmierczak 32, Oskar Małecki 67 - Kamil Pelowski 34 (k)
Arka Gdynia 2-3 Śląsk Wrocław 1 października, 11:00
Szymon Nowicki 45, 81 (k) - Mateusz Czerwiński 12, Sebastian Bergier 69 (k), Dawid Matuszewski 73
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 4-0 Gwarek Zabrze 1 października, 11:00
Aron Stasiak 44, Michał Sacharuk 48, Filip Poklek 51 (s), Szymon Waleński 77 (k)
na bocznym boisku nr 2
Warta Poznań 1-2 Salos Szczecin 1 października, 12:00
Damian Sierant 46 - Oskar Kozłowski 30 (s), Dawid Sobol 68
Bałtyk Koszalin 2-1 Lechia Gdańsk 2 października, 12:00
Bartosz Jachemek 5, 56 - Igor Michalski 53
FC Wrocław Academy Wrocław 1-4 Zagłębie Lubin 2 października, 12:00
Piotr Stępień 78 - Szymon Tragarz 42, Jakub Obłój 44, Jakub Ryś 57, Przemysław Siudak 90
na stadionie Ślęzy
Falubaz Zielona Góra 1-1 Górnik Zabrze 1 października, 15:00
Ireneusz Butowicz 35 - Filip Żagiel 79
 Kolejka 10 - 8-9 października
Lech Poznań 3-3 Górnik Zabrze 8 października, 12:00
Michał Skóraś 60, Marek Mróz 68, Bartosz Bartkowiak 84 - Jakub Dyląg 9, 43, Filip Żagiel 86
we Wronkach
Zagłębie Lubin 3-2 Falubaz Zielona Góra 8 października, 12:00
Jakub Obłój 39 (k), 90 (k), Przemysław Siudak 40 - Kamil Konopski 33 (k), Przemysław Złamański 53
na Stadionie Górniczym
Lechia Gdańsk 0-1 FC Wrocław Academy Wrocław 8 października, 12:00
Krystian Pasternak 66
na Stadionie Miejskim
Salos Szczecin 2-1 Bałtyk Koszalin 8 października, 15:30
Michał Studziński 35, 48 - Mateusz Skonieczka 67
Gwarek Zabrze 2-3 Warta Poznań 8 października, 11:00
Adrian Gryszkiewicz 56, Oskar Szczurek 60 - Aleks Ławniczak 72, Kacper Zmyślony 81, Patryk Kieliba 90
Śląsk Wrocław 2-2 Pogoń Szczecin 9 października, 11:00
Mateusz Fiks 10, Konrad Poprawa 22 - Michał Macuk 27, Aron Stasiak 30
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Gryf Słupsk 1-4 Arka Gdynia 9 października, 13:00
Kamil Pelowski 29 (k) - Oskar Sikorski 57, Dominik Gniadecki 66, 74, Kamil Ziarkowski 73
Piast Gliwice 4-3 Miedź Legnica 8 października, 12:00
Łukasz Krakowczyk 30, Maciej Szymkowiak 57, 63, Sebastian Pociecha 78 - Oskar Małecki 1, Dawid Cieśla 17, Hubert Kisiel 87
na Stadionie Piłkarskim Gliwice-Ostropa
 Kolejka 11 - 15-16 października
Miedź Legnica 0-1 Lech Poznań 15 października, 12:00
Marcin Grabowski 48
na boisku przy ul. Hetmańskiej
Arka Gdynia 3-0 Piast Gliwice 15 października, 11:00
Szymon Nowicki 14, 77, Krystian Ziarkowski 57
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 6-0 Gryf Słupsk 16 października, 16:00
Stanisław Wawrzynowicz 6, Szymon Waleński 39 (k), 78 (k), Gracjan Jaroch 66, 69, Mateusz Bochnak 80
na bocznym boisku nr 2
Warta Poznań 2-1 Śląsk Wrocław 15 października, 12:00
Damian Sierant 20, Jakub Jandy 48 - Sebastian Bergier 16 (k)
Bałtyk Koszalin 3-4 Gwarek Zabrze 15 października, 11:00
Jakub Janasik 62, Jakub Forczmański 63, 86 - Andrzej Wąsik 23 (k), 48, 67, Kamil Frączek 70
FC Wrocław Academy Wrocław 2-4 Salos Szczecin 3 grudnia, 12:00
Krystian Pasternak 54, Michał Babiec 90 (k) - Jan Skuratowski 3, 45, Dawid Sobol 23, Hubert Smolik 79
na boisku hotelu GEM / w pierwotnym terminie (16 października, 14:00) odwołany z powodu epidemii w drużynie gospodarzy
Falubaz Zielona Góra 1-1 Lechia Gdańsk 15 października, 12:00
Ireneusz Butowicz 8 - Tomasz Makowski 62
Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Lubin 15 października, 14:00
Mateusz Cybulski 62
na stadionie MOSiR-u Sparta
 Kolejka 12 - 22-23 października
Lech Poznań 4-0 Zagłębie Lubin 22 października, 12:00
Kacper Chodyna 56, 57, Marcin Maćkowiak 80, Serafin Szota 90
we Wronkach
Lechia Gdańsk 2-1 Górnik Zabrze 22 października, 12:00
Cezary Głon 41, Maciej Kaczorowski 90 - Bartosz Bartczuk 88
na Stadionie Miejskim
Salos Szczecin 0-1 Falubaz Zielona Góra 22 października, 15:30
Adrian Mach 57 (s)
Gwarek Zabrze 4-0 FC Wrocław Academy Wrocław 22 października, 11:00
Andrzej Wąsik 19, Jakub Pilch 36, Bartłomiej Saternus 48, Jakub Belica 87
Śląsk Wrocław 6-1 Bałtyk Koszalin 23 października, 11:00
Sebastian Bergier 6, 68, 87 (k), Mateusz Pałach 29, Mateusz Fiks 52, Konrad Poprawa 54 - Mateusz Skonieczka 57
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Gryf Słupsk 2-3 Warta Poznań 23 października, 12:00
Michał Płaskonka 18, Łukasz Wójcik 30 - Adrian Chopcia 51, Damian Sierant 59, 72
Piast Gliwice 2-1 Pogoń Szczecin 22 października, 12:00
Denis Gojko 39, Łukasz Krakowczyk 60 - Aron Stasiak 79
na Stadionie Piłkarskim Gliwice-Ostropa
Miedź Legnica 0-3 Arka Gdynia 22 października, 12:00
Oskar Ryk 10, Kamil Wośk 63 (k), Adrian Polański 90
 Kolejka 13 - 29-30 października
Arka Gdynia 2-6 Lech Poznań 19 października, 12:00
Jakub Wawszczyk 49, 83 - Dawid Kurminowski 47, 61, 75, 89, Marek Mróz 52, Eryk Kryg 81
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 6-4 Miedź Legnica 28 października, 14:00
Gracjan Jaroch 3, 44, 74, Gracjan Kuśmierek 9, 41, Mateusz Bochnak 83 - Mateusz Tkacz 14, Łukasz Czuba 40 (k), Paweł Graczyk 45, Oskar Januszewski 88
na bocznym boisku nr 2
Warta Poznań 2-0 Piast Gliwice 29 października, 12:00
Damian Sierant 62, Jakub Jandy 82
Bałtyk Koszalin 0-1 Gryf Słupsk 30 października, 12:00
Łukasz Wójcik 89
FC Wrocław Academy Wrocław 1-0 Śląsk Wrocław 30 października, 12:00
Piotr Stępień 89
Falubaz Zielona Góra 0-2 Gwarek Zabrze 29 października, 14:00
Andrzej Wąsik 66, Wojciech Hajda 90
Górnik Zabrze 0-0 Salos Szczecin 29 października, 12:00
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin 1-1 Lechia Gdańsk 29 października, 11:00
Mateusz Piotrowski 61 - Igor Michalski 56
na Stadionie Górniczym
 Kolejka 14 - 5-6 listopada
Lech Poznań 0-0 Lechia Gdańsk 5 listopada, 12:00
we Wronkach
Salos Szczecin 0-4 Zagłębie Lubin 6 listopada, 14:00
Jakub Obłój 12, 59, 83, Jakub Ryś 50
Gwarek Zabrze 0-2 Górnik Zabrze 5 listopada, 11:00
Filip Żagiel 9, Dawid Ceremon 79
Śląsk Wrocław 2-1 Falubaz Zielona Góra 6 listopada, 12:00
Sebastian Bergier 63, Szymon Kuśnierz 90 - Jędrzej Król 76
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Gryf Słupsk 1-0 FC Wrocław Academy Wrocław 6 listopada, 12:00
Kamil Pelowski 18
Piast Gliwice 5-3 Bałtyk Koszalin 5 listopada, 11:00
Łukasz Krakowczyk 2, 62, Denis Gojko 32, Michał Lampa 70 (s), Maciej Szymkowiak 90 - Jakub Forczmański 4, Kamil Szczepanik 10, Adrian Kwiatkowski 48
na Stadionie Piłkarskim Gliwice-Ostropa
Miedź Legnica 2-0 Warta Poznań 5 listopada, 12:00
Łukasz Kubań 55, 61
Arka Gdynia 1-2 Pogoń Szczecin 5 listopada, 11:00
Mateusz Węsierski 87 - Aron Stasiak 30, Szymon Jopek 85
na Narodowym Stadionie Rugby
 Kolejka 15 - 12-13 listopada
Pogoń Szczecin 4-1 Lech Poznań 13 listopada, 14:00
Rafał Maćkowski 59, Stanisław Wawrzynowicz 65, Gracjan Jaroch 75, Aron Stasiak 81 - Marek Mróz 69
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Warta Poznań 0-2 Arka Gdynia 11 listopada, 14:00
Andrzej Łyszyk 89, Krystian Ziarkowski 90
Bałtyk Koszalin 4-1 Miedź Legnica 10 listopada, 11:00
Mateusz Skonieczka 6, 14, 28, 52 - Kacper Skotarczak 45 (k)
FC Wrocław Academy Wrocław 3-3 Piast Gliwice 11 listopada, 12:00
Piotr Stępień 57, 90, Marcin Szemis 59 - Denis Gojko 68, 69, 76
na boisku hotelu GEM
Falubaz Zielona Góra 1-0 Gryf Słupsk 12 listopada, 12:00
Fabian Tomaszewski 25
Górnik Zabrze 0-0 Śląsk Wrocław 11 listopada, 11:00
na stadionie Walki Makoszowy
Zagłębie Lubin 2-0 Gwarek Zabrze 12 listopada, 13:00
Jakub Obłój 5, 43
na Stadionie Górniczym
Lechia Gdańsk 0-0 Salos Szczecin 12 listopada, 12:00
na Stadionie Miejskim
 Kolejka 16 - 19-20 listopada

Lech Poznań 3-0 Salos Szczecin 19 listopada, 12:00
Kacper Friska 4, Maciej Spychała 69, Sebastian Jarosz 84
we Wronkach
Lechia Gdańsk 2-1 Gwarek Zabrze 19 listopada, 12:00
Igor Michalski 3, Jakub Kostyrka 78 - Wojciech Hajda 24
na Stadionie Miejskim
Zagłębie Lubin 1-3 Śląsk Wrocław 19 listopada, 14:00
Olaf Nowak 70 - Mateusz Czerwiński 6, Adrian Łyszczarz 32, Sebastian Bergier 73
na Stadionie Górniczym
Górnik Zabrze 6-2 Gryf Słupsk 19 listopada, 12:00
Artur Narewski 5 (s), 45 (s), Konrad Hasior 30, Patryk Joachim 34, 81, 89 - Patryk Szabat 11, Oskar Sosnówka 90
na stadionie Walki Makoszowy
Falubaz Zielona Góra 1-1 Piast Gliwice 20 listopada, 12:00
Ireneusz Butowicz 30 - Maciej Szymkowiak 73
FC Wrocław Academy Wrocław 0-1 Miedź Legnica 20 listopada, 12:00
Oskar Małecki 38
Bałtyk Koszalin 3-2 Arka Gdynia 20 listopada, 12:00
Bartłomiej Ziółkowski 31, Mateusz Skonieczka 35, 58 - Dominik Gniadecki 20, Oskar Sikorski 45 (k)
Warta Poznań 4-1 Pogoń Szczecin 19 listopada, 12:00
Witold Walkowiak 13, Damian Sierant 58, Adrian Chopcia 67, Jakub Jandy 74 - Aron Stasiak 27

 

 Kolejka 17 - 26-27 listopada
Warta Poznań 0-4 Lech Poznań 27 listopada, 12:00
Hubert Sobol 4, 20, Tymoteusz Klupś 36, Aleksander Theus 40
Pogoń Szczecin 6-1 Bałtyk Koszalin 26 listopada, 17:30
Hubert Sadowski 26, Aron Stasiak 48, Sebastian Nagel 57, Błażej Starzycki 62, Maciej Żurawski 71, Damian Pawłowski 90 - Mateusz Skonieczka 19 (k)
na boisku przy ul. Witkiewicza
Arka Gdynia 5-0 FC Wrocław Academy Wrocław 26 listopada, 11:00
Norbert Hołtyn 22, 28, 78, Krystian Ziarkowski 24, Oskar Ryk 64
na Narodowym Stadionie Rugby
Miedź Legnica 0-0 Falubaz Zielona Góra 26 listopada, 12:00
Piast Gliwice 2-2 Górnik Zabrze 26 listopada, 12:00
Łukasz Krakowczyk 68, Denis Gojko 76 - Filip Żagiel 79, Jakub Dyląg 90 (k)
na Stadionie Piłkarskim Gliwice-Ostropa
Gryf Słupsk 0-3 Zagłębie Lubin 27 listopada, 12:00
Patryk Jarantowicz 30, Mateusz Piotrowski 38, Kacper Szymankiewicz 71 (k)
Śląsk Wrocław 1-2 Lechia Gdańsk 26 listopada, 12:00
Mateusz Pałach 83 - Rafał Kobryń 3, Dawid Karczewski 84
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Gwarek Zabrze 2-0 Salos Szczecin 26 listopada, 11:00
Adrian Gryszkiewicz 27, Andrzej Wąsik 70
 Kolejka 18 - 11-12 marca
Lech Poznań - Gwarek Zabrze  
Salos Szczecin - Śląsk Wrocław  
Lechia Gdańsk - Gryf Słupsk  
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 11 marca, 14:00
Górnik Zabrze - Miedź Legnica 11 marca, 12:00
Falubaz Zielona Góra - Arka Gdynia 11 marca, 12:00
FC Wrocław Academy Wrocław - Pogoń Szczecin  
Bałtyk Koszalin - Warta Poznań  
 

 

Ostatnio zmodyfikowano: 7 miesięcy temu