Panel użytkownika
Następny mecz

Następny mecz:

  • Lechia Gdańsk vs. Jagiellonia Białystok
  • 12.02.2017; 18:00
  • Ekstraklasa (21)
Sonda
Które miejsce zajmie Lechia na koniec rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 ?
Pierwsze
Miejsca 2-3
Miejsca 4-6
Znajdzie się w grupie spadkowej
Piłkarz miesiąca
Najlepszy piłkarz Lechii w miesiącu Grudniu
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    19 głosów (26,76%)
Piłkarz meczu
Najlepszy piłkarz Lechii w meczu z Koroną Kielce
  • Zawodnik
    Rafał Janicki
    Ocena: 6,33
Następne mecze
Mecz Data
Ruch Chorzów vs. Cracovia 10.02.2017; 18:00
Lech Poznań vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10.02.2017; 20:30
Górnik Łęczna vs. Zagłębie Lubin 11.02.2017; 15:30
Wisła Kraków vs. Korona Kielce 11.02.2017; 18:00
Arka Gdynia vs. Legia Warszawa 11.02.2017; 20:30
Wisła Płock vs. Śląsk Wrocław 12.02.2017; 15:30
Lechia Gdańsk vs. Jagiellonia Białystok 12.02.2017; 18:00
Pogoń Szczecin vs. Piast Gliwice 13.02.2017; 18:00
Tabela
Klub M P
1. Jagiellonia Białystok 20 39
2. Lechia Gdańsk 20 39
3. Legia Warszawa 20 35
4. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 20 33
5. Lech Poznań 20 32
6. Zagłębie Lubin 20 31
7. Pogoń Szczecin 20 26
8. Arka Gdynia 20 26
9. Korona Kielce 20 26
10. Wisła Kraków 20 25
11. Wisła Płock 20 24
12. Śląsk Wrocław 20 22
13. Piast Gliwice 20 22
14. Cracovia 20 20
15. Górnik Łęczna 20 18
16. Ruch Chorzów 20 12
Urodziny
  • Zawodnik
    Grzegorz Wojtkowiak
    26.01.1984
    Lechia Gdańsk
  • Zawodnik
    Paweł Stolarski
    28.01.1996
    Lechia Gdańsk
Kontuzje
Ostatnie zdjęcia
Ostatnie video
Shoutbox (Archiwum)
  • Gość; 2 miesiące temu

    Nananana lechia!!!!

  • Gość; 4 miesiące temu

    http://loubet24.blogspot.com Wszystkie 3 kupony z wczoraj trafili po wielkich kursach i skany juz umiescili na blogu ! na dziś znowu aktualne kupony z kursami nawet ponad 50 ! Zachęcam,gram od kilku dni i wygrywam z nimi!

  • Gość; 4 miesiące temu

    Zagra dziś peszko ?

  • Gość; 9 miesięcy temu

    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:0 :) piękna i pewna wygrana. Trzecie zwycięstwo z rzędu. Teraz chociaż remis w Gliwicach i będziemy walczyć o europejskie puchary. Ważne tylko , żeby Legia zdobyła Puchar Polski bo jeśli Lech wygra to będziemy musieli być w pierwszej trójce a tak starczyłoby Nam czwarte miejsce :) zobaczymy jak się to potoczy ...

  • Gość; 9 miesięcy temu

    YEAH !!!!!! LECHIA - RUCH 2 : 0

  • Gość; 9 miesięcy temu

    no

  • Gość; 9 miesięcy temu

    MY WIERZYMY!!!

  • Gość; 9 miesięcy temu

    wisła ślosk lechia ???? :-)

  • Gość; 10 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

  • Gość; 10 miesięcy temu

    LECHIA GDAŃSK !!! BRAWO PANOWIE !!! 5:1 z Jagiellonią !!! teraz 3 pkt z Górnikiem Zabrze i meldujemy się w pierwszej ósemce.

Relacja
Brak relacji
Buttony
Benfica Lizbona FC Barcelona Villarreal CF SSC Napoli FC Porto Piast Gliwice Piłkarski Świat FC Parma Primeradivision Premiership Malaga CF Mecze Online Sporticos.com WBA Poland Orlando Magic Sporting Lizbona Hooligans.pl Arsenal Londyn Bolton Wanderers Lechia Historia Pomezania Malbork
Newsy
Statystyki strony
  • Newsów: 504
  • Użytkowników: 164
  • Ostatni użytkownik: Robert9211
  • Istnieje od: 0 dni
  • Gości online (anonimowych użytkowników): 278 (0)
  • Użytkownicy online (1):

    bk77

Newsletter
Wyszukiwarka
Bramki
Transfery
Ostatnie pliki
Typer
Poz. Użytkownik Pkt
1 Agnieszka 0
2 Leos 0
3 Wiktor 0
4 Filipe 0
5 damian2323 0

Terminarz Rezerwy

TERMINARZ III LIGI "BAŁTYCKIEJ"

 

 

Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2015  
1. Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo  
2. Gwardia Koszalin - Drawa Drawsko Pomorskie  
3. Vineta Wolin - KS Chwaszczyno  
4. Świt Skolwin - Kaszubia Kościerzyna  
5. Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin  
6. Chemik Police - Lechia II Gdańsk  
7. Gryf Słupsk - Bałtyk Koszalin  
8. Wierzyca Pelplin - Arka II Gdynia  
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2015  
9. GKS Przodkowo - Arka II Gdynia  
10. Bałtyk Koszalin - Wierzyca Pelplin  
11. Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk  
12. Pogoń II Szczecin - Chemik Police  
13. Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy  
14. KS Chwaszczyno - Świt Skolwin  
15. Drawa Drawsko Pomorskie - Vineta Wolin  
16. Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin  
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2015  
17. Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo  
18. Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia  
19. Świt Skolwin - Drawa Drawsko Pomorskie  
20. Cartusia Kartuzy - KS Chwaszczyno  
21. Chemik Police - Kaszubia Kościerzyna  
22. Gryf Słupsk - Pogoń II Szczecin  
23. Wierzyca Pelplin - Lechia II Gdańsk  
24. Arka II Gdynia - Bałtyk Koszalin  
Kolejka 4 - 5/6. września 2015  
25. GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin  
26. Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia  
27. Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin  
28. Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk  
29. KS Chwaszczyno - Chemik Police  
30. Drawa Drawsko Pomorskie - Cartusia Kartuzy  
31. Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin  
32. Gwardia Koszalin - Vineta Wolin  
Kolejka 5 - 12/13. września 2015  
33. Vineta Wolin - GKS Przodkowo  
34. Świt Skolwin - Gwardia Koszalin  
35. Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia  
36. Chemik Police - Drawa Drawsko Pomorskie  
37. Gryf Słupsk - KS Chwaszczyno  
38. Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna  
39. Arka II Gdynia - Pogoń II Szczecin  
40. Bałtyk Koszalin - Lechia II Gdańsk  
Kolejka 6 - 19/20. września 2015  
41. GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk  
42. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin  
43. Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia  
44. KS Chwaszczyno - Wierzyca Pelplin  
45. Drawa Drawsko Pomorskie - Gryf Słupsk  
46. Bałtyk Gdynia - Chemik Police  
47. Gwardia Koszalin - Cartusia Kartuzy  
48. Vineta Wolin - Świt Skolwin  
Kolejka 7 - 26/27. września 2015  
49. Świt Skolwin - GKS Przodkowo  
50. Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin  
51. Chemik Police - Gwardia Koszalin  
52. Gryf Słupsk - Bałtyk Gdynia  
53. Wierzyca Pelplin - Drawa Drawsko Pomorskie  
54. Arka II Gdynia - KS Chwaszczyno  
55. Bałtyk Koszalin - Kaszubia Kościerzyna  
56. Lechia II Gdańsk - Pogoń II Szczecin  
Kolejka 8 - 3/4. października 2015  
57. GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin  
58. Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk  
59. KS Chwaszczyno - Bałtyk Koszalin  
60. Drawa Drawsko Pomorskie - Arka II Gdynia  
61. Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin  
62. Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk  
63. Vineta Wolin - Chemik Police  
64. Świt Skolwin - Cartusia Kartuzy  
Kolejka 9 - 10/11. października 2015  
65. Cartusia Kartuzy - GKS Przodkowo  
66. Chemik Police - Świt Skolwin  
67. Gryf Słupsk - Vineta Wolin  
68. Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin  
69. Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia  
70. Bałtyk Koszalin - Drawa Drawsko Pomorskie  
71. Lechia II Gdańsk - KS Chwaszczyno  
72. Pogoń II Szczecin - Kaszubia Kościerzyna  
Kolejka 10 - 17/18. października 2015  
73. GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna  
74. KS Chwaszczyno - Pogoń II Szczecin  
75. Drawa Drawsko Pomorskie - Lechia II Gdańsk  
76. Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin  
77. Gwardia Koszalin - Arka II Gdynia  
78. Vineta Wolin - Wierzyca Pelplin  
79. Świt Skolwin - Gryf Słupsk  
80. Cartusia Kartuzy - Chemik Police  
Kolejka 11 - 24/25. października 2015  
81. Chemik Police - GKS Przodkowo  
82. Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy  
83. Wierzyca Pelplin - Świt Skolwin  
84. Arka II Gdynia - Vineta Wolin  
85. Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin  
86. Lechia II Gdańsk - Bałtyk Gdynia  
87. Pogoń II Szczecin - Drawa Drawsko Pomorskie  
88. Kaszubia Kościerzyna - KS Chwaszczyno  
Kolejka 12 - 31. października 2015  
89. GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno  
90. Drawa Drawsko Pomorskie - Kaszubia Kościerzyna  
91. Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin  
92. Gwardia Koszalin - Lechia II Gdańsk  
93. Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin  
94. Świt Skolwin - Arka II Gdynia  
95. Cartusia Kartuzy - Wierzyca Pelplin  
96. Chemik Police - Gryf Słupsk  
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2015  
97. Gryf Słupsk - GKS Przodkowo  
98. Wierzyca Pelplin - Chemik Police  
99. Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy  
100. Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin  
101. Lechia II Gdańsk - Vineta Wolin  
102. Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin  
103. Kaszubia Kościerzyna - Bałtyk Gdynia  
104. KS Chwaszczyno - Drawa Drawsko Pomorskie  
Kolejka 14 - 11. listopada 2015  
105. GKS Przodkowo - Drawa Drawsko Pomorskie  
106. Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno  
107. Gwardia Koszalin - Kaszubia Kościerzyna  
108. Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin  
109. Świt Skolwin - Lechia II Gdańsk  
110. Cartusia Kartuzy - Bałtyk Koszalin  
111. Chemik Police - Arka II Gdynia  
112. Gryf Słupsk - Wierzyca Pelplin  
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2015  
113. Wierzyca Pelplin - GKS Przodkowo  
114. Arka II Gdynia - Gryf Słupsk  
115. Bałtyk Koszalin - Chemik Police  
116. Lechia II Gdańsk - Cartusia Kartuzy  
117. Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin  
118. Kaszubia Kościerzyna - Vineta Wolin  
119. KS Chwaszczyno - Gwardia Koszalin  
120. Drawa Drawsko Pomorskie - Bałtyk Gdynia  
Kolejka 16 - 21/22. listopada 2015  
121. GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia  
122. Drawa Drawsko Pomorskie - Gwardia Koszalin  
123. KS Chwaszczyno - Vineta Wolin  
124. Kaszubia Kościerzyna - Świt Skolwin  
125. Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy  
126. Lechia II Gdańsk - Chemik Police  
127. Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk  
128. Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin  
Kolejka 17   
129. Arka II Gdynia - GKS Przodkowo  
130. Wierzyca Pelplin - Bałtyk Koszalin  
131. Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk  
132. Chemik Police - Pogoń II Szczecin  
133. Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna  
134. Świt Skolwin - KS Chwaszczyno  
135. Vineta Wolin - Drawa Drawsko Pomorskie  
136. Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia  
Kolejka 18   
137. GKS Przodkowo - Gwardia Koszalin  
138. Bałtyk Gdynia - Vineta Wolin  
139. Drawa Drawsko Pomorskie - Świt Skolwin  
140. KS Chwaszczyno - Cartusia Kartuzy  
141. Kaszubia Kościerzyna - Chemik Police  
142. Pogoń II Szczecin - Gryf Słupsk  
143. Lechia II Gdańsk - Wierzyca Pelplin  
144. Bałtyk Koszalin - Arka II Gdynia  
Kolejka 19   
145. Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo  
146. Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk  
147. Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin  
148. Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna  
149. Chemik Police - KS Chwaszczyno  
150. Cartusia Kartuzy - Drawa Drawsko Pomorskie  
151. Świt Skolwin - Bałtyk Gdynia  
152. Vineta Wolin - Gwardia Koszalin  
Kolejka 20   
153. GKS Przodkowo - Vineta Wolin  
154. Gwardia Koszalin - Świt Skolwin  
155. Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy  
156. Drawa Drawsko Pomorskie - Chemik Police  
157. KS Chwaszczyno - Gryf Słupsk  
158. Kaszubia Kościerzyna - Wierzyca Pelplin  
159. Pogoń II Szczecin - Arka II Gdynia  
160. Lechia II Gdańsk - Bałtyk Koszalin  
Kolejka 21   
161. Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo  
162. Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin  
163. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna  
164. Wierzyca Pelplin - KS Chwaszczyno  
165. Gryf Słupsk - Drawa Drawsko Pomorskie  
166. Chemik Police - Bałtyk Gdynia  
167. Cartusia Kartuzy - Gwardia Koszalin  
168. Świt Skolwin - Vineta Wolin  
Kolejka 22   
169. GKS Przodkowo - Świt Skolwin  
170. Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy  
171. Gwardia Koszalin - Chemik Police  
172. Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk  
173. Drawa Drawsko Pomorskie - Wierzyca Pelplin  
174. KS Chwaszczyno - Arka II Gdynia  
175. Kaszubia Kościerzyna - Bałtyk Koszalin  
176. Pogoń II Szczecin - Lechia II Gdańsk  
Kolejka 23  
177. Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo  
178. Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna  
179. Bałtyk Koszalin - KS Chwaszczyno  
180. Arka II Gdynia - Drawa Drawsko Pomorskie  
181. Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia  
182. Gryf Słupsk - Gwardia Koszalin  
183. Chemik Police - Vineta Wolin  
184. Cartusia Kartuzy - Świt Skolwin  
Kolejka 24   
185. GKS Przodkowo - Cartusia Kartuzy  
186. Świt Skolwin - Chemik Police  
187. Vineta Wolin - Gryf Słupsk  
188. Gwardia Koszalin - Wierzyca Pelplin  
189. Bałtyk Gdynia - Arka II Gdynia  
190. Drawa Drawsko Pomorskie - Bałtyk Koszalin  
191. KS Chwaszczyno - Lechia II Gdańsk  
192. Kaszubia Kościerzyna - Pogoń II Szczecin  
Kolejka 25   
193. Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo  
194. Pogoń II Szczecin - KS Chwaszczyno  
195. Lechia II Gdańsk - Drawa Drawsko Pomorskie  
196. Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia  
197. Arka II Gdynia - Gwardia Koszalin  
198. Wierzyca Pelplin - Vineta Wolin  
199. Gryf Słupsk - Świt Skolwin  
200. Chemik Police - Cartusia Kartuzy  
Kolejka 26   
201. GKS Przodkowo - Chemik Police  
202. Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk  
203. Świt Skolwin - Wierzyca Pelplin  
204. Vineta Wolin - Arka II Gdynia  
205. Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin  
206. Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk  
207. Drawa Drawsko Pomorskie - Pogoń II Szczecin  
208. KS Chwaszczyno - Kaszubia Kościerzyna  
Kolejka 27   
209. KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo  
210. Kaszubia Kościerzyna - Drawa Drawsko Pomorskie  
211. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia  
212. Lechia II Gdańsk - Gwardia Koszalin  
213. Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin  
214. Arka II Gdynia - Świt Skolwin  
215. Wierzyca Pelplin - Cartusia Kartuzy  
216. Gryf Słupsk - Chemik Police  
Kolejka 28   
217. GKS Przodkowo - Gryf Słupsk  
218. Chemik Police - Wierzyca Pelplin  
219. Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia  
220. Świt Skolwin - Bałtyk Koszalin  
221. Vineta Wolin - Lechia II Gdańsk  
222. Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin  
223. Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna  
224. Drawa Drawsko Pomorskie - KS Chwaszczyno  
Kolejka 29   
225. Drawa Drawsko Pomorskie - GKS Przodkowo  
226. KS Chwaszczyno - Bałtyk Gdynia  
227. Kaszubia Kościerzyna - Gwardia Koszalin  
228. Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin  
229. Lechia II Gdańsk - Świt Skolwin  
230. Bałtyk Koszalin - Cartusia Kartuzy  
231. Arka II Gdynia - Chemik Police  
232. Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk  
Kolejka 30   
233. GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin  
234. Gryf Słupsk - Arka II Gdynia  
235. Chemik Police - Bałtyk Koszalin  
236. Cartusia Kartuzy - Lechia II Gdańsk  
237. Świt Skolwin - Pogoń II Szczecin  
238. Vineta Wolin - Kaszubia Kościerzyna  
239. Gwardia Koszalin - KS Chwaszczyno  
240. Bałtyk Gdynia - Drawa Drawsko Pomorskie
 

źródło : pomorskifutbol.pl